Girişim Asansör

İLAN

İLAN

eklenme tarihi ve saati: 29.08.2019 16:33

GİRİŞİM ASANSÖR YEDEK PARÇA MAKİNA İNŞAAT SANAYİ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.’ DEN DUYURUDUR

T.C. SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI SANAYİ ÜRÜNLERİ GÜVENLİĞİ VE DENETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’ NÜN 31/07/2019 TARİH VE E.343525 SAYILI İDARİ YAPTIRIM KARARINA İSTİNADEN BU İLAN YAPILMAKTADIR.

ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN İMALATI YAPILAN; 950X800MM EBATLARINDA KABİNİ BULUNAN, SATİNE PASLANMAZ DÖŞEME MALZEMESİ OLAN, KAPI GİRİŞ GENİŞLİĞİ VE YÜKSEKLİĞİ 800’ER MM OLAN, HALAT ADET VE ÇAPI 3X8 OLAN, İKİ DURAKLI, 150 KG TAŞIMA KAPASİTELİ MONŞARJ ASANSÖRLERİNDE KABİN KARŞI AĞIRLIĞI, MAKİNA DAİRESİ GİRİŞ KAPISI, DURAK KAPILARI, KAPI VE KASALARIN DAYANIMI İLE YANGINA DAYANIKLILIĞI, KABİN, HALAT SAYISI VE NİTELİĞİ, TAHRİK VE SAPTIRMA KASNAKLARI, SERBEST DÜŞME ÖNLEMLERİ, HIZ REGÜLATÖRÜNDE DÜZELTİLEBİLİR UYGUNSUZLUKLAR OLDUĞUNDAN, YUKARIDA AYRINTILI ÖZELLİKLERİ BİLDİRİLEN MONŞARJ ASANSÖRÜNÜ ŞİRKETİMİZDEN SATIN ALARAK MONTAJINI YAPTIRAN KİŞİLERE BU İLAN YAPILMAKTADIR.

ŞİRKETİMİZİN 0312 394 73 90 VE 91 NUMARALI TELEFONLARINA, info@girisimasansor.com E-POSTA ADRESİNE YAHUT ŞİRKET MERKEZİMİZ OLAN İVEDİK OSB 1465. CADDE NO:23 YENİMAHALLE ANKARA ADRESİNE MÜRACAAT EDİLMESİ HALİNDE, İLGİLİLERİN KULLANIMINDA OLAN MONŞARJ ASANSÖRÜN YUKARIDA BELİRTİLEN MODEL İLE AYNI OLUP OLMADIĞI VE UYGUNSUZLUK BULUNUP BULUNMADIĞININ KONTROLÜ TARAFIMIZCA ÜCRETSİZ OLARAK YAPILACAKTIR. UYGUNSUZLUK BULUNMASI HALİNDE DÜZELTİM İŞLEMİNDEN ÜCRET TALEP EDİLMEYECEKTİR.

MONŞARJ ASANSÖRÜ SAHİPLERİNİN ŞİRKETİMİZİN ÖNCEDEN BİLDİRDİĞİ YÜKLEME KAPASİTESİNE UYGUN HAREKET ETMELERİ VE ASANSÖRDE TAŞIDIKLARI MALZEMEYİ DEVRİLMEYECEK ŞEKİLDE İSTİFLEMELERİ ŞİRKETİMİZCE ÖNEMLE TAVSİYE EDİLMEKTEDİR.

GEREĞİNİ İLGİLİLERE SAYGIYLA SUNARIZ.