Girişim Asansör

Hakkımızda

    Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmeti prensip edinmiş olan GİRİŞİM Asansör Sistemleri, birinci sınıf ürünleri ve konusunda uzman servisi ile müşterilerine özel çözümler sunmaktadır. İnsan asansörleri,yük asansörleri,Sedye asansörleri,Servis asansörleri,Engelli asansörleri, hakkında yıllara dayanan tecrübesiyle sektörünün en deneyimli firmalarından olan GİRİŞİM’in Türkiye’de yetkili distribütörlüğünü yapmakta olduğu firmaların her biri dünya çapında yer aldığı ülkelerin hemen hemen tümünde pazar lideri konumundadır.

         Bireysel müşterilerden, büyük müteahhitlik şirketlerine kadar geniş bir müşteri kitlesine  hizmet  vermekteyiz.   Bu  da  bizim  için  kamu  binalarından  özel konutlara, alışveriş  merkezlerinden  eğitim  ve  sağlık  yapılarına  kadar  ulaşan  geniş bir portföyü oluşturmaktadır.

Şirketimiz ve referanslarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Vizyonumuz

     Daima en iyi hizmet ve üretim kalitesini amaçlayarak müşterilerimize, en iyi ürün ve hizmeti sunmaktır. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmak. İleri teknoloji ve gelişmiş üretim tekniklerine sahip olmaktır.

Sosyal sorumluluk bilinci içerisinde çalışanlarımıza, milli ekonomimize ve toplumumuza faydalı olmak hedefimizdir.

Misyonumuz

    Vizyonumuzda amaçladığımız hedefleri gerçekleştirmek için çok çalışmak, çalışmayı kutsal saymak, daima en iyiyi yapmak, sürekli en iyi ve en önde olmak temel prensibimizdir. Bu amaçla da siz değerli müşterilerimizin görüşleri ve bize yapacağız tavsiyelerinizi işimizin ayrılmaz bir parçası ve en önemli sermayesi olarak kabul ediyoruz. Yapacağımız faaliyette insanı, toplumu, çevreyi korumayı ve ahlaki kuralları gözetmeyi ilk hedef olarak kendimize düstur ediniyoruz.